Vážení,

13. - 15. září 2018 pořádá Hlasové a sluchové centrum Praha/Medical Healthcom spol. s r.o. 16. česko-slovenský foniatrický kongres 2014XXIX. celostátní foniatrické dny Evy Sedláčkové v hotelu Floret v Průhonicích u Prahy.

 

Motto kongresu

Foniatrie 21. století - Quo vadis?

 

Převážnou většinu účastníků kongresu budou tvořit lékaři, v menším počtu se zúčastní i zdravotní sestry, vědci a kliničtí logopedi.

Jako organizátoři této významné akce máme zájem, abychom v rámci této události představili nové a úspěšné produkty výrobců a distributorů zdravotnické techniky a léčiv. Proto si dovolujeme oslovit vaší společnost s návrhem na prezentaci vašich výrobků v rámci této akce. Umožní jednak reklamu vašeho výrobku a zároveň pomůže nám organizátorům s financováním a zdárným organizačním zajištěním tohoto tradičního kongresu.

Pokud se rozhodnete podpořit naší významnou akci, tak si vám formou níže uvedené tabulky dovolujeme nabídnout několik variant, jak můžete vaše produkty prezentovat - viz níže tabulka Možnosti vystavování.

V případě Vašeho zájmu se, prosím, obraťte na Ing. Hanu Vošahlíkovou; e-mail: hana.vosahlikova@gmail.com; mobilní telefon: +420 734 383 984.

Pokyny pro vystavovatele jsou k dispozice zde.

Tabulka možností vystavování ZDE

 
 • Kontakt:
  hana.vosahlikova
  @gmail.com
 • Místo:
  Hotel Floret v Průhonicích, Květnové náměstí 391
  Průhonice, 252 43
 • Termín:
  13. 9. - 15. 9. 2018

 

Organizátor akce

Hlasové centrum Praha, Medical Healthcom spol. s r.o.

 

logo-csorl-web.png